ALTREFORME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 116 elementów

ALTREFORME

Producent: Altreforme

altreforme to włoska firma produkująca meble, produkująca wysokiej jakości kolekcje made in Italy i realizacje na zamówienie, głównie z aluminium i dedykowane tym, którzy kochają być inni, wybierając się na otoczenie oryginalnymi i wyrafinowanymi przedmiotami, które są również zrównoważone (aluminium to 100 % podlega recyklingowi).
Klienci mogą wybierać nieskończone możliwości dostosowywania, aby odzwierciedlić ich własną osobowość.
Altreforme narodziła się w 2008 roku jako ambitna dywersyfikacja Grupy Fontana, światowego lidera od 1956 roku w produkcji aluminiowych nadwozi do samochodów luksusowych .
Długie doświadczenie z prestiżowymi firmami samochodowymi inspiruje ten kreatywny projekt, przenosząc procesy, know-how i unikalne technologie z motoryzacji na rozwiązania meblowe, aby zapewnić kształty, kolory i wykończenia niemożliwe do tej chwili.
W tym celu powodu, altreforme ściśle współpracuje z architektami, projektantami wnętrz i kontraktuje poprzez swój specjalny dział altreforme sartoria, czyli d dedykowane do zleconych projektów i produktów na zamówienie, w unikalnych egzemplarzach lub limitowanych seriach, które rzucają wyzwanie aluminium z niewiarygodną falistością i nieskończoną gamą wykończeń powierzchni.
Altreforme zdobyła dwie ważne międzynarodowe nagrody: I.dot i Elle Decor Design Award i co roku prezentuje nowe ekskluzywne kolekcje na prestiżowym Salone del Mobile w Mediolanie.
Kolekcje altreforme sygnowane są przez znanych projektantów i gwiazdy architektury: Aziz Sariyer, Marco Piva, Garilab, Elena Cutolo oraz włoską markę ekstrawagancką. Moschino.
Kreatywne realizacje altreforme tworzą nowe scenariusze i nowy styl życia, coraz bardziej odzwierciedlając pragnienia i osobowości klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek