ALTAVOLA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

ALTAVOLA DESIGN

Producent: Altavola Design

Nowojorski loft, prowansalska willa czy modernistyczny minimalizm? Altavola Design to czarodziejka wnętrz, która potrafi zmienić każdą przestrzeń w stylowe miejsce. Dostarczając oryginalne lampy, meble i dodatki do wnętrz, Altavola oczarowuje otoczenie i wzbudza zamiłowanie do piękna. O ile Altavola Design urzeka aranżacją wnętrz, to jej sukces nie jest efektem magii, ale profesjonalizmu, pasji i najwyższej jakości. W ciągu zaledwie kilku lat produkty tej polskiej marki zagościły w pracy projektantów z całej Europy. Eleganckie lampy i meble wykonane w stylu industrialnym, prowansalskim i modernistycznym tworzą atmosferę ekskluzywnych domów, kawiarni i biur.
W obecnej dekadzie nastąpiła dramatyczna zmiana w kierunku minimalizmu i surowości w architekturze. Prostota, przestrzeń i światło przeważają! Światło jest ważnym elementem współczesnych aranżacji wnętrz. Modeluje pomieszczenia, podkreśla to, co warte uwagi i zaciekle strzeże domowych tajemnic.
Światło ma moc, która hipnotyzuje i zmienia każde miejsce. Lampa to nie tylko przedmiot codziennego użytku rozświetlający wnętrze, ale także ważny, czasem kluczowy element gry architektonicznej. Altavola Design zna moc światła. Oświetlenie stało się siłą marki. Niezwykłe lampy, meble i akcesoria oddalają nudę, oczarują każdą przestrzeń i pozostawią niezatarty ślad.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek