ALTACORTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 200 elementów

ALTACORTE

Producent: Altacorte

Altacorte ma szczególny związek z drewnem. Uznajemy jego autentyczność, a walory naturalności łączą się ze szlachetną i czystą duszą. Dlatego dobieramy nasze gatunki drewna według nietypowych kryteriów, skupiając się na drewnie „starym”, które ujawnia swoją silną osobowość.
Altacorte to przede wszystkim styl i jakość rozwiązań. Nasze produkty powstają w wyniku naszych badań i badań rozwojowych. Nasz proces twórczy trwa w nieskończoność i jest wynikiem wrażliwości, kultury i dzielenia się, a także szczegółowej wiedzy technicznej. Każdy projekt rodzi się i rozwija w firmie, a każdy dział jest zaangażowany w ich koncepcję. W ten sposób są dokładnie oceniane pod każdym względem przed ich produkcją. Zwracamy uwagę na rozwój technologii,
eksperymentujemy z nowymi rozwiązaniami wykorzystując w naszych osiągnięciach techniczne i innowacyjne materiały. Wyobrażamy sobie przyszłość eksplorując trendy, łącząc kolory, kształty i materiały oraz eksperymentując z nowymi technikami. Poszanowanie środowiska i ludzi jest częścią naszego projektu i w tym sensie zarządzamy całym naszym cyklem produkcyjnym, skrupulatnie szanując nasze osobiste przekonania, oprócz przepisów prawa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek