ALMUT VON WILDHEIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

ALMUT VON WILDHEIM

Producent: Almut Von Wildheim

Naturalne materiały, precyzyjnie przetworzone w wysokiej jakości designerskie lampy. To jest ALMUT von Wildheim. W naturze żadna góra nie jest taka jak każda inna. Każdy z nich jest niepowtarzalny w swojej formie i charakterze. ALMUT jest kształtowany przez to myślenie.

Zainspirowany górami. Ojczyzną ALMUT jest Tyrol, dzięki czemu czujemy się związani z górami. Są źródłem inspiracji do projektowania lamp Almut. Buduje lampy, które wprowadzają naturę we własne cztery ściany.

Ułatw to. Zredukowany do niezbędnego. Z wyraźnymi liniami. A jednak współlokator, który tworzy przytulność.
Projekt ALMUT jest zawsze prosty i bezpośredni. Mimo to naturalne materiały tworzą ciepłą, życiową atmosferę. Materiał, z którego wykonane są wszystkie oprawy designerskie, składa się z materiałów naturalnych. ALMUT wykorzystuje lokalne gatunki drewna, okleinę kamienną, prasowane siano i kwiaty z górskich łąk, wszechstronne włókna korka i delikatne włókna ananasa.

Oryginalne rzemiosło. Przekształcenie naturalnych materiałów w ALMUT wymaga czasu. Wiele kroków to praca ręczna: tylko w ten sposób można zachować podstawowe właściwości. I jest to jedyny sposób, aby zagwarantować precyzyjne przetwarzanie zgodnie z surowymi standardami jakości.

Możliwość dostosowania. Hotelarzom, architektom oraz wszystkim, którzy chcą zrealizować własny projekt, oferujemy możliwość jeszcze większej indywidualizacji projektów naszych kloszy. Wspólnie dostosujemy lampy do ogólnej koncepcji, stworzymy ALMUT idealnie dopasowany do Twojego planu i stworzymy designerski obiekt, niepowtarzalny pod względem koloru, kształtu i materiału. Nasze oprawy spełniają również wymagania techniczne dla różnych systemów operacyjnych. Szczegóły i wymagania w tym zakresie najlepiej omówić osobiście.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek