ALEXALLEN STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALEXALLEN STUDIO

Producent: Alexallen Studio

AlexAllen Studio zostało założone w 2011 roku przez Alexandrę Burr i Allena Slamica. Z siedzibą w Gowanus na Brooklynie zajmujemy się projektowaniem oświetlenia, projektowaniem mebli i architekturą.

Wierzymy, że w projektowaniu chodzi o równowagę, proporcje i wyrafinowanie. Poszukujemy cienkiej granicy między bogactwem a powściągliwością, minimalizmem a dotykiem, surowością a ornamentem. Uważamy, że innowacyjność powinna być również wrażliwa na języki narodowe i tradycję.

Nieustannie badamy nowe metody produkcji, technologie i materiały, aby nasz projekt był mądrzejszy, bardziej zrównoważony, wydajniejszy i bardziej dostępny.

Nasze usługi obejmują projektowanie architektoniczne, aranżacje wnętrz, niestandardowe oświetlenie oraz projekty mebli na zamówienie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek