ALEXALLEN STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ALEXALLEN STUDIO

Producent: Alexallen Studio

AlexAllen Studio zostało założone w 2011 roku przez Alexandrę Burr i Allena Slamica. Z siedzibą w Gowanus na Brooklynie zajmujemy się projektowaniem oświetlenia, projektowaniem mebli i architekturą.

Wierzymy, że w projektowaniu chodzi o równowagę, proporcje i wyrafinowanie. Poszukujemy cienkiej granicy między bogactwem a powściągliwością, minimalizmem a dotykiem, surowością a ornamentem. Uważamy, że innowacyjność powinna być również wrażliwa na języki narodowe i tradycję.

Nieustannie badamy nowe metody produkcji, technologie i materiały, aby nasz projekt był mądrzejszy, bardziej zrównoważony, wydajniejszy i bardziej dostępny.

Nasze usługi obejmują projektowanie architektoniczne, aranżacje wnętrz, niestandardowe oświetlenie oraz projekty mebli na zamówienie.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek