AIARDINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów
Pokazuje 1 - 48 z 48 elementów

AIARDINI

Producent: Aiardini

Zgodnie z filozofią firmy Aiardini, włoskiego producenta ręcznie robionych lamp, zwraca się uwagę nie tylko na kolekcje atrakcyjne na rynku, ale przede wszystkim na zapewnienie bardzo wysokiego poziomu jakości swoich produktów. Jest to niezwykle ważne i jest powodem, dla którego wykorzystywane są tylko najlepsze materiały, takie jak dmuchane szkło weneckie i kryształy Swarovskiego.
Ewolucyjny proces know-how wypracowany w ostatnich latach połączył nasze doświadczenie z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w w celu zaspokojenia coraz bardziej wymagających klientów zarówno prywatnych, jak i hotelarskich, skoncentrowanych na jakości i wyrafinowaniu wyrafinowanego wzornictwa, które zostało docenione w dwudziestu krajach na świecie.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek