ADRIANI E ROSSI EDIZIONI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 216 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 216 elementów

ADRIANI E ROSSI EDIZIONI

Producent: Adriani E Rossi Edizioni

Adriani e Rossi urodził się w 1994 roku. Prawdziwą i rozpoznawalną marką firmy jest wizerunek tych dwóch małych piesków. Firma została założona niedaleko Wenecji, dziś mieści się w 2 lokalizacjach w Thiene, Vicenza. W 2011 roku przyznaliśmy wyróżnienie Compasso d'Oro, najważniejszą nagrodę za wzornictwo na świecie.
W 1990 Adriani e Rossi zaczął projektować i produkować przedmioty, początkowo dla merchandisingu w branży meblarskiej, następnie rozwinęliśmy się w firmie dystrybucyjnej na Włochy i za granicą. Jesteśmy jedyną Firmą na świecie, która produkuje elementy „Total Look”, czyli wszystkie materiały, szkło, ceramikę, drewno, dywany, oświetlenie, ramy, metal, wszystko w tym samym stylu, wszystko ściśle „Made in Italy lub Europe” .
Obszary działalności: Przedmioty, Tapety, Zielone ściany, Projekty i aranżacje wnętrz, Grafika i komunikacja.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek