ADDON FURNITURE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

ADDON FURNITURE

Producent: Addon Furniture

Branża meblowa jest konserwatywna i statyczna. Bardziej niż jakakolwiek inna branża nie potrafi tworzyć nowych standardów, które wykraczają poza kształt. Spójrz na przeciętne targi, a znajdziesz wiele takich samych krzeseł i sof o nieco innych wzorach.
Uważamy, że świat jest dynamiczny i nasze sofy też powinny być. Dlatego tworzymy meble przyszłości, które spełniają oczekiwania współczesnego konsumenta. Naszą misją jest zmiana standardów i tworzenie inspirujących mebli.
Addon Furniture projektuje i produkuje współczesne meble do przestrzeni publicznych. Wszystkie nasze produkty są szyte na miarę, dlatego z przyjemnością zaangażujemy się na wczesnym etapie Twojego projektu, abyśmy mogli stworzyć idealne rozwiązanie.
Nasza firma ma siedzibę w Holandii i została założona w 2013 roku autorstwa holenderskiego projektanta Koena Vorsta, partnera w Studio Public. Od 2013 roku wysyłamy nasze meble do muzeów, szkół i sklepów na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek