ABRISSI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 35 elementów

ABRISSI

Producent: Abrissi

Pasja do tradycyjnego rzemiosła, zabawy materiałów i dbałości o szczegóły były punktem wyjścia dla Abrissi.

Pragnienie zaprojektowania ponadczasowego, wyrazistego oświetlenia zaczęło się w warsztacie we Florencji, od tego czasu nasza klientela rozszerzyła się na cały świat.

Abrissi tworzy ponadczasowe, indywidualne, ręcznie robione oświetlenie, które jest wykonane ze starannością i najwyższą dbałością o szczegóły.
Wszystkie nasze produkty powstają we Włoszech dla Ciebie!


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek