A.R. ARREDAMENTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

A.R. ARREDAMENTI

Producent: A.R. Arredamenti

AR Arredamenti, specjaliści w rozwiązaniach Total Look, łączą design z indywidualnymi wymaganiami klientów, aby stworzyć na zamówienie klasyczne lub współczesne meble do każdego wnętrza. Kuchnie, jadalnie, salony, biura i sypialnie, kompletna, konfigurowalna oferta z ekskluzywną elegancją Made in Italy.
Technologia i rzemiosło naszej firmy pozwalają nam wyposażyć Twój dom w całościowe projekty i unikalne elementy. Elastyczność naszych produktów jest gwarantowana przez naszych wewnętrznych rzemieślników i pracę działu projektowego, który opracowuje na zamówienie panele, sufity i wyposażenie uzupełniające linie firmy, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Nasza praca projektowa to ekskluzywna usługa dla klienta, zapewniająca doskonałe efekty.
AR Arredamenti to firma, w której praca jest nadal ceniona, w której każdy szczegół dopracowywany jest przez ekspertów z pasją i uwagą, w której każdy element meble, czy to pojedynczy przedmiot, czy całe pomieszczenia, takie jak kuchnia czy garderoba, są monitorowane na każdym etapie produkcji, od projektu po produkcję i montaż na miejscu kompletnego wyposażenia. Pasja w naszej pracy jest kluczem do wyjaśnienia sukcesu AR Arredamenti.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek