A&B ROSA DEI LEGNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

A&B ROSA DEI LEGNI

Producent: A&B Rosa Dei Legni

A&B Rosa dei legni to marka, którą wybrała „Antica Edilizia”, aby zaproponować swoją linię mebli stworzoną z odzyskanego antycznego drewna. Produkcja mebli o minimalistycznym designie, esencjalnych liniach podkreślających naturalną powierzchnię drewna, z żyłkami, sękami, pęknięciami, reliefami i zagłębieniami, oznakami wieku i zużycia.


Odkrywamy fragment historii na co dzień
Każdy produkt jest niepowtarzalny i niepowtarzalny dzięki zastosowaniu oryginalnych antycznych materiałów, wykończeniu na zamówienie oraz rzemiosłom na miarę.

Z mistrzowskim i skrupulatnym kunsztem możemy wzbogacić nowoczesność współczesne wzornictwo z wykorzystaniem materiałów obciążonych tradycją i historią.


A&B Rosa dei legni by Antica Edilizia
„Antica Edilizia” powstała w wyniku doświadczeń zebranych przez pokolenia w dziedzinie antyków.

Zajmujemy się odzyskiem zabytkowego drewna i innych starych materiałów z niezmiennym szacunkiem i taką samą drobiazgową uwagą, jaka cechowała prace naszych poprzedników.

Posiadamy własną linię zabytkowych produktów budowlanych odzyskanych we Włoszech: odrestaurowane zabytkowe podłogi, tra solidne i podbite w trzech warstwach
zabytkowe deski podłogowe, zabytkowe belki z różnych gatunków drewna, schody i wszystko to, co związane z konserwatywną renowacją budynków.

Nasze ceny są bardzo konkurencyjne dzięki bezpośredniemu zarządzaniu cały łańcuch produkcyjny, sprzedając od producenta do konsumenta, dostarczając na terenie całych Włoch i za granicę.


Szeroka gama wyrafinowanych kreacji
„Antica Edilizia” może pochwalić się gamą wyrafinowanych kreacji w różnych obszarach architektonicznych i geograficznych. Nasza firma ma doświadczenie w projektach renowacji i rekonstrukcji budynków mieszkalnych, handlowych i recepcyjnych oraz miejsc kultu.

Podłogi i pokrycia produkowane przez „Antica Edilizia” są wykonane z oryginalnego zabytkowego drewna, odzyskanego w północnych Włoszech . Nasza firma dysponuje szeroką gamą materiałów, z ponad 8000 belek antycznych i ponad 30.000m2 antycznych desek, wszystkie w różnych rozmiarach i gatunkach drewna.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek