9010 NOVANTADIECI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 810 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 810 elementów

9010 NOVANTADIECI

Producent: 9010 Novantadieci

Belfiore zostało założone w 1968 roku w Nove, w samym sercu Veneto. Jej początki to produkcja ceramiki rzemieślniczej na obszarze bogatym w surowce i produkcję ceramiczną. W latach osiemdziesiątych firma wkracza w świat oświetlenia z pierwszymi modelami ceramicznych kinkietów. W 2011 roku BELFIORE stworzyło 9010, które łączy w sobie doświadczenie i dynamikę. 9010 z impetem wkracza na rynek oświetlenia dolnego, stawiając się na innowacyjną filozofię oraz szeroką i kompletną gamę produktów popartą kilkoma patentami.Zespół 9010 tworzą profesjonaliści oddani swojej pracy. Pomożemy Ci w Twoim projekcie, od koncepcji do instalacji. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w oświetleniu tworzymy niepowtarzalne i eleganckie kreacje, o wyrafinowanym i nowoczesnym designie. Łączymy tradycję i nowoczesność, kreatywność i użyteczność, troskę i uwagę. Nasz unikalny projekt wnosi światło do Twoich przestrzeni życiowych z szeroką artystyczną perspektywą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek