3.9 DESIGN BY GIÒSANTANTONIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

3.9 DESIGN BY GIÒSANTANTONIO

Producent: 3.9 Design by Giòsantantonio

3.9 DESIGN by Giòsantantonio to włoska marka produkująca elementy mebli do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, w całości wykonane z włókna szklanego i wykończone kreatywnie, wszystkie wysokiej jakości produkty, które nie boją się zimna i promieni ultrafioletowych. Fotele, stoły, leżaki i lampy, wszystkie elementy z dbałością o szczegóły i wykończenia, nadają się również do miejsc publicznych, takich jak hotele, kurorty plażowe, agroturystyka, dyskoteki i bary.

3.9 DESIGN by Giòsantantonio i elegancja kolekcjiKolekcja foteli 3.9 DESIGN by Giòsantantonio inspirowana jest śródziemnomorskim designem, z kolorami wyrażającymi świeżość wzorniczych kształtów, przywołującymi egzotyczne światy i naturalne raje oraz sugestywne zakątki relaksu na plażach i basenach. Wyrafinowana elegancja konstrukcji z włókna szklanego, falistość eleganckich i prostych krzywizn podkreślają współczesny aspekt kwiatowych kształtów, doskonale komponując się z wyposażeniem wewnętrznym i zewnętrznym, istnieje również możliwość wykonania foteli w dowolnym kolorze. Klosze są opalizujące, a materiały są nowe i nigdy wcześniej nie były używane do produkcji mebla, a wszystkie fotele zostały zaprojektowane tak, aby oferować maksymalny komfort bez zaniedbywania funkcjonalności, dzięki poduszkom pokrytym miękką eko-skórą.
Stoły Lotus i Red Passion ze stylizowanymi blatami w kształcie liści łączą w sobie design i elegancję, nawiązując do zakrzywionych i kulistych kształtów, które charakteryzują siedzenia, i są przeznaczone zarówno do przestrzeni wewnętrznych, jak i zewnętrznych, niezależnie od tego, czy są one zadaszone, czy werandy. Podstawa składa się z dwóch połączonych elementów tworzących kształt stylizowanych liści podtrzymujących blaty, wykonanych z pełnokolorowego szkła laminowanego HPL z frezowaniem przelotowym. Wersje te są zaprojektowane tak, aby pomieścić w środku ceramiczne wiaderko do delektowania się doskonałym szampanem lub wybornymi winami.
3.9 DESIGN by Giòsantantonio z kolekcją Luxury przedstawia serię stołów, foteli i leżaków do szampana inspirowanych tajemniczym i mrocznym strona natury, linia mebli, której bohaterami są złoto i czerń, nadające styl klasyczno-współczesny, który mruga do przepychu nieco barokowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek