ZSUZSANNA HORVATH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ZSUZSANNA HORVATH

Produkty projektanta: Zsuzsanna Horvath

Zsuzsanna Horvath jest projektantką i architektką z dużym doświadczeniem w projektowaniu mebli, budowie różnorodnych instalacji zewnętrznych oraz projektowaniu budynków użyteczności publicznej. Przez kilka lat pracowała jako architekt w Finlandii, uczestnicząc w projektach m.in. Logomo Concert Hall w Turku. Postanowiła wtedy studiować Projektowanie Produktu i Przestrzeni na Uniwersytecie Aalto, który ukończyła w 2018 roku. Od tego czasu mieszka w Danii, gdzie prowadzi własną pracownię architektoniczno-projektową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek