ZAVEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

ZAVEN

Produkty projektanta: Zaven

Założona w 2006 roku przez Enricę Cavarzan i Marco Zavagno, Zaven skupia się i bada wzajemne powiązania między komunikacją, projektowaniem i badaniami nad sztuką. Mieszczący się w dawnej przemysłowej dzielnicy Marghera z widokiem na lagunę wenecką, dziedzictwo Zavena obejmuje zarówno projektowanie graficzne, jak i projektowanie produktów i instalacje.
Ich zdolność do tworzenia partnerstwa między kreatywnymi ludźmi z różnych środowisk była kluczem do stworzenia Zaven Studios zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. poza światem designu.
Ich prace były prezentowane w Case da Abitare, Elle Decor, Icon, Surface Magazine, Typo Magazine, Wallpaper * wśród wielu innych publikacji projektowych na całym świecie. Były częścią wystaw, takich jak The New Italian Design (Milan Triennale); Meet Design (Rzym, Turyn i Mediolan), London Design Festival i Designer Days (Paryż).
Klienci to: Atipico, Ca 'Foscari Università, Fabrica, Fondazione Claudio Buziol, Fondazione Sandretto Re Rebaudengo, Fondazione Sindika Dokolo Angola, HelloVenezia, IUAV Università di Venezia, La Biennale di Venezia, Miniforms, Nike Italia.
W 2011 roku Zaven otrzymał nagrodę za wzornictwo MACEF oraz nagrodę Festival Città Impresa.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek