ZACHI JACOBOVICH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Zachi Jacobovich
  • Producent: Estiluz
  • Materiał: Metal
  • Kraj pochodzenia: Hiszpania
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ZACHI JACOBOVICH

Produkty projektanta: Zachi Jacobovich

Jako mały chłopiec Zachi spędzał dużo czasu spacerując po fabryce oświetlenia swojego dziadka w Jerozolimie, gdzie narodziła się jego pasja do oświetlenia.
Od 2012 roku Zachi projektuje systemy oświetleniowe dla wybranych projektów międzynarodowych. Wszędzie tam, gdzie powstaje koncepcja lub planowane jest oświetlenie, zawsze pojawia się potrzeba nowej oprawy, która spełnia wymagania konkretnego projektu. Dlatego stale projektuje i produkuje nowe i niepowtarzalne oprawy oświetleniowe.
Tzachi ukończył studia licencjackie Open University, aw 2014 roku z sukcesem ukończył renomowane studio projektowe w Tel Awiwie.
Zachi myśli kreatywnie i zawsze nieszablonowo. Uważa, że ​​właściwe oświetlenie nigdy nie powinno pozostać niezauważone.
"Kiedy wchodzisz do nowej przestrzeni i pierwszą rzeczą, która przykuwa twoją uwagę jest oświetlenie, to znaczy, że ktoś zrobił to dobrze."

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek