XIMO ROCA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Ximo Roca
  • Producent: Estiluz
  • Materiał: Metal
  • Materiał: Szkło
  • Kraj pochodzenia: Hiszpania
  • Cena: Cena od 476.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

XIMO ROCA

Produkty projektanta: Ximo Roca

Zaawansowana technika projektowania inżynierskiego.
Członek ADCV, członek BEDA i ADP, wykładowca Design School of Cardenal Herrera University.
Od kilku lat koordynuje pracę działów projektowych renomowanych firm. W 1989 roku stworzył własne studio projektowe: Ximo Roca Diseño, aby rozwijać globalne usługi projektowe: zarządzanie, projektowanie produktów, projektowanie graficzne i projektowanie wnętrz.
Jego prace były publikowane w renomowanych czasopismach i książkach o wzornictwie krajowym i międzynarodowym. Interweniował na kilku wystawach w kraju i za granicą.
Niektóre z jego prac były kilkakrotnie wybierane do DIM Design Awards. Nominowany w różnych edycjach Premio Nacional de Diseño - National Design Award. Jako wykonawca jego prac, firmy Andreu World, Chueca i Bonestil otrzymały nagrodę Premio Valencia Innovación de Diseño Industrial - Valencia Innovation of Engineering Design Award. Nagrody FIM za aranżację wnętrz. Corian® Award of Design 2006 w kategorii Home System. Finalista nagrody AEPD Award of Design. Wybór ADI FAD 2007.
W marcu 2007 otrzymał Certificado de Registro de Empresa y el de Gestión Ambiental oraz prawo do używania marki AENOR do poświadczania zgodności swojego Systemu Zarządzania z UNE - EN ISO 9001: 2000 standard. UNE - EN ISO 14001: 2004.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek