X + L

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

X + L

Produkty projektanta: X + L

x + l to Xander Vervoort i Leon van Boxtel, projektanci z Amsterdamu w Holandii. Mając doświadczenie w teatrze i sztuce założyli w 1996 roku studio x+l, skupiając się na projektowaniu wnętrz. Przez lata pracowali w kilku dyscyplinach - fotografii, reklamie, scenografii, projektowaniu mody i wystawiennictwie.
Oprócz tej zleconej pracy tworzą unikatowe przedmioty ręcznie lub produkowane w bardzo małych ilościach. Studio składa się tylko z dwóch założycieli. Ścisła współpraca z przyjaciółmi-rzemieślnikami pozwala im zachować bardzo osobisty pogląd na temat x + l.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek