WILMOTTE & ASSOCIÉS S.A.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


WILMOTTE & ASSOCIÉS S.A.

Produkty projektanta: Wilmotte & Associés S.A.

Wilmotte & Associes SA, pracownia architektoniczna założona przez Jean-Michel Wilmotte, zatrudnia obecnie 201 pracowników 20 różnych narodowości i działa w ponad 20 krajach. Prace prowadzone są w pięciu kluczowych obszarach - architektura, projektowanie muzeów, projektowanie wnętrz, urbanistyka oraz projektowanie przemysłowe i obiektów - z dbałością o szczegóły ułatwiające interwencje od najmniejszej do największej skali. Niezależnie od tego, czy jest to willa czy drapacz chmur, sklep czy siedziba firmy, galeria sztuki czy tramwaj, muzeum czy nowe miasto, każdy projekt jest zgodny z najwyższymi standardami z największym szacunkiem dla integracji z kontekstem i dla środowiska. Założona w 1975 roku w Paryżu firma rozrosła się o biura w Nicei, Londynie, Wenecji, Rio de Janeiro i Seulu. W 2014 roku Wilmotte & Associes SA zajęła 74. miejsce w rankingu World Architecture 100, będącym kompendium najlepszych światowych praktyk magazynu Building Design, ugruntowując tym samym naszą reputację jednej z najważniejszych światowych praktyk architektonicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek