WE DON'T DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2018
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: We Don'T Design
  • Projektant: Davide Lanfranco
  • Producent: Olev
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

WE DON'T DESIGN

Produkty projektanta: WE DON'T DESIGN

Studio zostało założone i jest obecnie zarządzane przez Francesco Meneghello, 27-letniego włoskiego projektanta.
Po ukończeniu studiów wzornictwa przemysłowego na IAAD w Turynie spędził rok w Kopenhadze pracując z Mikalem Harrsenem oraz pracując w MA/U Studio, obecnie wchodzącej w skład grupy Boffi.
Po powrocie do Włoch współpracował z Davide Lanfranco przy kilku projektach, ze szczególnym uwzględnieniem rozwoju Atelierl2, nowej włoskiej marki mebli łazienkowych oraz zaprojektowania jej pierwszej, wielokrotnie nagradzanej kolekcji Abisso. W 2016 roku założył WE DON'T DESIGN, a rok później przeniósł studio do Mediolanu.
Jest wrażliwy na sztukę współczesną i inspiruje się tym, co bez granic.
Dotknięty syndromem Piotrusia Pana, równoważy swoją metodologię i rygorystyczne podejście z romantycznym i dziecinnym podejściem, które dostarcza mu niekonwencjonalnych i innowacyjnych pomysłów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek