VW+BS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2003
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: VW+BS
  • Producent: Fontanaarte
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 1109.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

VW+BS

Produkty projektanta: VW+BS

Voon Wong (VW) założył własne studio w Londynie w 1997 roku po pracy z kilkoma znanymi nazwiskami w świecie architektury - Rickiem Matherem, Zaha Hadid, duńskim biurem CF Moller i kilkoma biurami handlowymi w Singapurze. Kilka lat później wraz z Benson Saw (The BS, z inżynierskim wykształceniem w Motoroli i dyplomem z projektowania produktu w Royal College of Art) założyli osobną firmę zajmującą się projektowaniem produktów i wkrótce obaj zostali zdobywcami nagród za: Produkty takie jak Loop Lamp wybrane do serii Compasso d'Oro i EL zdobyły nagrodę Oxo Peugeot za projekt oświetlenia. Niebawem sensowne stało się umieszczenie obu studiów pod jednym dachem. VW + BS, multidyscyplinarna praktyka, założona w 2006 roku przez Iana Macready'ego (znak +) z doświadczeniem w marketingu i sprzedaży projektów.
Studio zrealizowało już ponad 250 projektów na całym świecie, w tym projekty architektury mieszkaniowej i komercyjnej , projekty wystaw, projekty produktów dla wiodących marek, wnętrza komercyjne, a nawet projekty kabin samolotów dla Virgin Atlantic.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek