VITTORIO VENEZIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VITTORIO VENEZIA

Produkty projektanta: Vittorio Venezia

Vittorio Venezia, włoski projektant. Laurea w 2005 roku w Architettura presso la Facoltà di Palermo. Od 2004 roku poświęciłem się projektowi zdobycia najlepszej kolekcji Martini Bombay Sapphire. W 2006 roku zdobyli laurea, małpę małpę, a transformację w wielozadaniowy i polimorficzny format, zdobyli nagrodę Lucky Strike Junior Award. W 2007 r. przenieś się do Mediolanu i współpracuj z różnymi światowej sławy projektantami. W 2008 roku został wybrany do triennale Prime Cup i dołączył do międzynarodowej edycji New Italian Design. Podczas percorso professionale laureaci ważnych międzynarodowych nagród w konkursach: Grand Prixe Emile Hermes 2008, Promosedia 2012, Cristalplant 2013. W 2015 roku zaprezentował SaloneSatellite podczas mediolańskiego Salone del Mobile w programie OfficineCalderai w konkursie o nagrodę za design 2015 , Alcuni to projekt, który ukazał się na Triennale Mediolanu, Luwru i MAXXI. Dal 2012 jest kierownikiem mistrza „Za drzwiami” w akademii Abadir di Catania. Vive e lavora tra Palermo e Milano, dove collabora con artigiani e numerose aziende, tra le quali Alcantara, Falper, Meritalia, Moleskine. Oltre ad oggetti fisici, progetta anche allestimenti e si occupa di grafica e comunicazione visiva. Non ama concentrarsi su particolari tipologie o su uno stile creativo predefinito; ama progettare affrontando percorsi di volta in volta diversi lasciandosi ispirare dai luoghi in cui deve inserire le proprie opere, o dai materiali e dalle lavorazioni o dalle maestranze con cui sceglie di lavorare.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek