VICTOR CARRASCO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VICTOR CARRASCO

Produkty projektanta: Victor Carrasco

Victor Carrasco (Valencia_Spain 1974) rozpoczął karierę zawodową po ukończeniu z wyróżnieniem inżynierii projektowania na Politechnice w Walencji. Wielokrotnie współpracował z prestiżowymi międzynarodowymi firmami jako dyrektor kreatywny i strategiczny, zarządzanie komunikacją i projektowanie produktów. Pracownia posiada bogate doświadczenie w budowaniu, rozwijaniu i pozycjonowaniu międzynarodowej marki dzięki zainteresowaniu syntezą, równowagą, różnicowaniem, zrównoważonym rozwojem oraz pragmatycznym przewidywaniem przyszłych trendów. W 2008 roku otrzymał prestiżową międzynarodową nagrodę Principe Felipe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek