VANESSA MITRANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


VANESSA MITRANI

Produkty projektanta: Vanessa Mitrani

Vanessa Mitrani studiowała projektowanie mebli w ENSAD pod kierunkiem Jean Claude Maugirard, spędziła rok w ADAC i pracowała z artystą szkła Pedro Veloso.
Po ukończeniu ENSAD w 1999 roku rozpoczęła karierę zawodową, rok później uzyskała VIA Label i stworzyła swoją pierwszą edycję wazonów dla Ligne Roset.
W 2002 roku Vanessa Mitrani Creations założyła firmę Vanessa Mitrani Creations, która opracowała oryginalne przedmioty, produkty, projekty mebli i produkowała przedmioty dla Roche Bobois, Salviati, Neiman Marcus, l'Occitane en Provence i sklepu Conran. Mitrani współpracuje również bezpośrednio z fabrykami we Francji, Portugalii i Indiach kilka razy w roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek