VALENTINA CARRETTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Klosz
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Fabrica
  • Projektant: Valentina Carretta
  • Producent: Seletti
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

VALENTINA CARRETTA

Produkty projektanta: Valentina Carretta

Urodzona w Treviso we Włoszech w 1981 roku, Valentina ukończyła Politechnikę Mediolańską w 2006 roku po studiach na Uniwersytecie Bauhaus w Weimarze. W 2005 roku rozpoczęła współpracę z Działem Projektowym Fabrica, obecnie kierowanym przez Sama Barona.
Od 2008 roku, oprócz doświadczenia w Fabrica, pracuje jako niezależny projektant, głównie przy projektowaniu produktu, aranżacji wnętrz i kierunku artystycznym. Jej projekty obejmują współpracę z takimi markami jak Seletti, Roche Bobois, Bosa, Miniforms i Fabrica Features, a także limitowane edycje prac dla Zanotta, Galleria Secondome i Granville Gallery.
W czerwcu 2012 r. włoska dzielnica krzeseł (z siedzibą w Manzano), Udine, przydzieliła ją bezpośrednio do sztuki w drugiej edycji Italian Design Workshop (www.italian-workshop-design.it), której była kuratorką projekt i program wystawy.
Jej projekty były wystawiane na międzynarodowych targach w Triennale di Milano, Gardiner Museum (Toronto), MAD Museum (Nowy Jork), MUDAC (Lozanna) oraz na targach meblowych w Paryżu i Mediolanie.
Jej praca ma być językiem eksplorującym codzienne nawyki, przyzwyczajenia i wspomnienia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek