URANO PALMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

URANO PALMA

Produkty projektanta: Urano Palma

Urano Palma urodził się w Varese w 1936 roku . Po wędrówkach po wielu włoskich miastach, wyczulony na artystyczne ruchy awangardowe, osiadł w Mediolanie, gdzie miał okazję poznać wielkich artystów, takich jak Lucio Fontana. W ciągu ponad pięćdziesięciu lat swojej kariery Urano Palma zrealizował wystawy w Niemczech (Ulm, Monachium, Düsseldorf) we Francji, Hiszpanii, USA, a ostatnio w Korei, gdzie wraz z ośmioma innymi rzeźbiarzami został wybrany do reprezentowania Włoch na Igrzyskach Olimpijskich w Seulu. dzieło z żeliwa, które obecnie znajduje się w Stałym Muzeum Sztuki Współczesnej. W Korei, a dokładniej w Busan, właśnie ukończył 8-metrową mosiężną pracę na Międzynarodową Wystawę Sztuki organizowaną przez rząd koreański. Od 1960 Urano Palma poświęcił się projektowaniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek