UMUT YAMAC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

UMUT YAMAC

Produkty projektanta: Umut Yamac

Umut Yamac to londyński architekt i projektant z tureckim dziedzictwem. Ukończył Bartlett School of Architecture, UCL z wyróżnieniem w dziedzinie projektowania, następnie pracował dla wielu światowej sławy architektów i projektantów, zanim założył własną praktykę w 2011 roku.
Pracuje nad szeroką gamą projektów, od skali obiektu do architektoniczny. Wspólnym wątkiem, który łączy każdy element, jest nacisk na relację z użytkownikiem; oraz chęć oferowania różnych poziomów zaangażowania, od czysto funkcjonalnego po zabawne i wymyślone.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek