ULI BUDDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2010
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Uli Budde
  • Producent: Vertigo Bird
  • Kraj pochodzenia: Słowenia
  • Cena: Cena od 232.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

ULI BUDDE

Produkty projektanta: Uli Budde

Prace Uli Budde badają znane przedmioty codziennego użytku, przekształcając znane w nowe rozwiązania, które są zarówno przemyślane, jak i funkcjonalne.
W bliskim połączeniu ze znanymi produktami, przedmiotami i sytuacjami, projekty Buddes zyskują łatwe zrozumienie i akceptację w codziennym życiu - sprytna prostota z dyskretną prezencją. Proste, formalne interwencje w projekty nawiązują do funkcjonalności, estetyki i poetyki.
Mieszkający w Berlinie niemiecki projektant produktu Uli Budde (ur. 1978), rozpoczął studia na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Poczdamie i ukończył Eindhoven / Netherlands Design Academy w 2004 roku. Od tego czasu pracował jako niezależny projektant dla różnych studiów w Holandii w tym Jongeriuslab / Hella Jongerius. Oprócz pracy pod własnym nazwiskiem Uli Budde jest współzałożycielem studia projektowego Officeoriginair.
Jego projekty zostały uhonorowane różnymi nagrodami, takimi jak Dutch Design Award (officeoriginair) i GIO Award (officeoriginair). W 2010 i 2011 roku Uli Budde otrzymuje nagrodę Faces of Design Award.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek