TOSHIYUKI KITA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

TOSHIYUKI KITA

Produkty projektanta: Toshiyuki Kita

Kita rozszerzył swoją twórczą dziedzinę z Japonii do Włoch i na arenie międzynarodowej jako projektant środowiskowy i przemysłowy od 1969 roku. Stworzył wiele hitów dla europejskich i japońskich producentów, od mebli, telewizorów LCD, robotów po sprzęt AGD i AGD. Wiele jego prac znajduje się w Museum of Modern Art w Nowym Jorku, Centre Georges Pompidou w Paryżu, Pinakothek der Moderne w Monachium i innych muzeach na całym świecie. W ostatnich latach promuje edukację prowadząc seminaria i warsztaty nie tylko w Japonii, ale także w Europie i Azji. Nadal jest zaangażowany w swoje wieloletnie zaangażowanie w pracę z tradycyjnym rzemiosłem i rozwój lokalnego przemysłu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek