TOMMASO RUBINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2017
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Tommaso Rubino
  • Producent: Trackdesign
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

TOMMASO RUBINO

Produkty projektanta: Tommaso Rubino

Tommaso Rubino nasce na Cisternino 5 lipca 1978 roku. Zdobył tytuł laurea na Architettura presso na Politechnice w Bari w 2006 roku, był częstym magistrem na Architettura Sostenibile all'Università „La Sapienza” w Rzymie w 2007 roku. współpraca z żywymi naukowcami i społecznościami lokalnymi w skali miejskiej. Successivamente partecipa alla progettazione esecutiva e alla direzione del cantiere di una delle strutture turistiche più belle della Puglia: Borgo Egnazia a Savelletri di Fasano. Attualmente esercita la libera professionale insieme w college'u Vincenzo Lorusso z quale fonda, w Città bianca w Ostuni, w studiu projektowym „L + R architetti”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek