TOMAS KRAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Tomas Kral
  • Producent: Nude
  • Kraj pochodzenia: Turcja
  • Cena: Cena od 509.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

TOMAS KRAL

Produkty projektanta: Tomas Kral

URODZONY W 1979 ROKU NA SŁOWACJI TOMAS KRAL ABSOLWENT ECOLE CANTONALE D'ART DE LAUSANNE (ECAL). PO ZAKOŃCZENIU LICENCJI W ZAKRESIE WZORNICTWA W 2006 ROKU MISTRZOSTW W TYM SAMYM ZAKRESIE W 2008 ROKU NA ECAL I MSZECH W WZORNICTWIE LUKSUSOWYM W 2009 ROKU.
PROJEKT 2008, STUDIO TOMCII UTWORZONE W STUDIO KING OF JESTA W 2008 W KONTEKŚCIE PRODUKCJI PRZEMYSŁOWEJ I BADAŃ PODEJŚCIE KRAL DO PROJEKTOWANIA CHARAKTERYZUJE WYRAŹNE ZAANGAŻOWANIE W MATERIAŁY I PROCESY. W SZKLE, KORKU LUB CERAMICE TOMAS KRAL PRACUJE NA RÓŻNYCH PROJEKTACH OD PRODUKTÓW PO OŚWIETLENIE, MEBLE I AKCESORIA. KRAL CZĘSTO INSPIRUJE SIĘ TRADYCJĄ I WYPEŁNIA SWOJE OBIEKTY NIESPODZIEWANYMI POMYSŁAMI, HUMOREM I ŚWIEŻOŚCIĄ. BY ZNALEŹĆ NOWE PODEJŚCIE KREATYWNE, PROSTE I INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA, CZĘSTO OBSERWUJE I EKSPERYMENTU W RZEMIEŚLNIKACH I PRODUCENTACH WIEDZY.
TOMAS KRAL BYŁ WYSTAWIONY W KILKU MUZEACH, W MUZEACH, LIBERZU, LIBERZU, Gbylitz ZURYCH.
PRACA DLA MIĘDZYNARODOWYCH FIRM PROJEKTOWYCH, TAKICH JAK PCM (HISZPANIA), CHRISTOFLE (FRANCJA), IMM-LIVING (KANADA), FOUNDING (SINGAPUR) I NZYM-NZYMATNI ... , W TYM LEITZ INNOVATION & DESIGN AWARD, " EXCELLENT AWARD” W IX MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE NA PROJEKTOWANIE ROWERÓW CZY SZWAJCARSKA NAGRODA ZA DESIGN W MARCU 2010.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek