THOMAS SANDELL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Projektant: Thomas Sandell
    • Producent: Zero
    • Kraj pochodzenia: Szwecja
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

THOMAS SANDELL

Produkty projektanta: Thomas Sandell

Pan Sandell urodził się w 1959 roku i uzyskał tytuł magistra w dziedzinie architektury i inżynierii w Królewskim Instytucie Technologii w 1985 roku.
Założył Sandellsandberg w 1995 roku wraz z Ulfem Sandbergiem i Joakimem Uebelem, 60-osobową firmą integrującą architekturę, projektowanie i Reklama.
Sandell zaprojektował kilka uznanych wnętrz, w tym Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Szwedzkie Muzeum Architektury w Sztokholmie oraz kilka agencji reklamowych. Obecnie projektuje domy przyszłości: Gåshaga Brygga, 41 domów szeregowych w Lidingö pod Sztokholmem.
Jako projektant mebli Thomas Sandell współpracował z kilkoma szwedzkimi i międzynarodowymi producentami mebli, takimi jak: Artek, Asplund, B&B Italia, Cappellini, CBI, Gärsnäs, IKEA of Sweden, Källemo, Mobileffe, ROOM, Rydéns, Tibrokök oraz Tronconi.
Sandell jest prezesem SAR, Krajowego Stowarzyszenia Architektów Szwedzkich i otrzymał wiele nagród za wzornictwo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek