THOMAS FEICHTNER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

THOMAS FEICHTNER

Produkty projektanta: Thomas Feichtner

Thomas Feichtner urodził się w Vitória w Brazylii. Po ukończeniu szkoły w Düsseldorfie w Niemczech ukończył Uniwersytet Sztuki i Wzornictwa Przemysłowego w Linz w Austrii. Po ukończeniu studiów z wzornictwa przemysłowego założył własne biuro projektowe. Feichtner początkowo projektował towary przemysłowe i liczne produkty dla austriackiego przemysłu i został uhonorowany międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo, takimi jak Nagroda za wzornictwo Republiki Federalnej Niemiec, Europejska Nagroda za Wzornictwo, Nagroda Josefa Bindera i Designpreis Schweiz. Oprócz pracy jako projektant produktu dla Head, Tyrolia, Fischer i Blizzard, Feichtner pracował również w dziedzinie komunikacji wizualnej dla takich firm jak Swarovski Optik, Adidas Eyewear i brytyjsko-izraelski projektant Ron Arad.
Dziś jest znanym na całym świecie projektantem mieszkającym w Wiedniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek