THIERRY DREYFUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

THIERRY DREYFUS

Produkty projektanta: Thierry Dreyfus

Pracując z jednym z najbardziej nieuchwytnych i często niedocenianych elementów – światłem – Thierry Dreyfus zbadał wiele jego niematerialnych aspektów: oświetlając Grand Palais z okazji jego ponownego otwarcia w 2005 r. (na zlecenie francuskiego Ministerstwa Kultury), oszołomił 500 000 odwiedzających, a następnie, poprzez serię pionowych wiązek światła, wzniósł Ogrody Wersalskie. Niedawno pogrążył Notre Dame de Paris w ciemnościach tylko po to, by poetycko oświecić ją od wewnątrz podczas Nuit Blanche 2010 (na zlecenie Miasta Paryża). Podsumowując, przez ostatnie 30 lat Thierry Dreyfus rzeźbił, rysował i rzutował światło na odbitki, przedmioty, dekoracje i pomniki historyczne na nieskończone, twórcze sposoby.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek