THEODORA ALFREDSDOTTIR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

THEODORA ALFREDSDOTTIR

Produkty projektanta: Theodora Alfredsdottir

Theodóra Alfreðsdóttir jest obecnie jedną z najlepszych islandzkich projektantek produktów z siedzibą w Londynie i Islandii. Posiada tytuł licencjata w zakresie projektowania produktu na Islandzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz tytuł magistra w zakresie projektowania produktu w Royal College of Art w Londynie. Praca Theodory obraca się wokół narracji, w której obiekt może zamieszkać i bada sposoby obiektywizacji tej narracji. Eksperymentuje z kształtami i tym, jak jej eksperymenty z formami można rozszerzyć na przydatne przedmioty, takie jak lampy. Theodora jest adiunktem w zakresie projektowania produktu na Islandzkim Uniwersytecie Sztuki i wykładowcą na Uniwersytecie Cass na London Metropolitan University. Jest autorką kompozycji Light and Upcycle Textile Lamp dla FÓLK.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek