THEODORA ALFREDSDOTTIR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

THEODORA ALFREDSDOTTIR

Produkty projektanta: Theodora Alfredsdottir

Theodóra Alfreðsdóttir jest obecnie jedną z najlepszych islandzkich projektantek produktów z siedzibą w Londynie i Islandii. Posiada tytuł licencjata w zakresie projektowania produktu na Islandzkiej Akademii Sztuk Pięknych oraz tytuł magistra w zakresie projektowania produktu w Royal College of Art w Londynie. Praca Theodory obraca się wokół narracji, w której obiekt może zamieszkać i bada sposoby obiektywizacji tej narracji. Eksperymentuje z kształtami i tym, jak jej eksperymenty z formami można rozszerzyć na przydatne przedmioty, takie jak lampy. Theodora jest adiunktem w zakresie projektowania produktu na Islandzkim Uniwersytecie Sztuki i wykładowcą na Uniwersytecie Cass na London Metropolitan University. Jest autorką kompozycji Light and Upcycle Textile Lamp dla FÓLK.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek