THDP THE HICKSON DESIGN PARTNERSHIP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


THDP THE HICKSON DESIGN PARTNERSHIP

Produkty projektanta: THDP The Hickson Design Partnership

THDP to wielokrotnie nagradzana brytyjska i włoska firma zajmująca się architekturą i projektowaniem wnętrz, specjalizująca się w hotelarstwie i luksusowym projektowaniu mieszkaniowym, projektowaniu produktów i kreatywnym doradztwie dotyczącym produktów.
Założona w 2004 roku przez partnerów Nicholasa Hicksona i Manuelę Mannino Celem THDP jest, wraz z kilkoma różnymi talentami architektonicznymi i projektowymi z Wielkiej Brytanii i Włoch, służenie najbardziej prestiżowym międzynarodowym klientom.
Od tego czasu firma THDP zaprojektowała wiele innych hoteli i wnętrz mieszkalnych we Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, Rosji, Izraelu i Wielkiej Brytanii, gdzie mamy swoją siedzibę.
Manuela jest korepetytorem w Chelsea College of Arts na krótkim kursie projektowania wnętrz hotelowych, spotkaniu, które dodało energii naszemu biuru i zaangażowało nas w nadchodzące trendy, właścicieli i operatorów hoteli.
THDP jest licencjonowaną praktyką RIBA i członkiem S. BID i NEWH.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek