TERESA SAPEY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

TERESA SAPEY

Produkty projektanta: Teresa Sapey

Teresa Sapey Architecture Studio to firma architektoniczno-projektowa z siedzibą w Madrycie, założona w 1990 roku.
Zespół z wielką ciekawością, energicznie projektujący projekty przestrzeni i wielu innych dziedzin (np. wystawy efemeryczne, grafiki, redakcje itp.). Projekty czerpią z emocji i uczuć oraz dają wyniki, które mogą przekazać je użytkownikom tak, jak odczuwał je zespół.
Musiałoby to wynikać raczej z ich zdolności do wyrażania wrażliwości
niż z jakimkolwiek aktem intencji.
Projekt właściwie wciska akt tworzenia w kilka ręcznych ram - spójne koncepcje, harmonia z użytkownikami, przeznaczenie przestrzeni itp. Od trafności projektanta zależałaby, jak bardzo / potrafi wyrazić swoją wolność na własnych warunkach.
Tworzone przez projektantów, którzy komponują wiersze w przestrzeni i twierdzą, że inspiruje ich głównie światło, ich projekty na pierwszy rzut oka mogą wydawać się abstrakcyjne. Poprzez właściwe połączenie kreatywności, funkcjonalizmu, sztuki i designu, ich intuicja tworzy przestrzenie, które jasno komunikują idee.
Teresa Sapey (lider zespołu):
„Praca z przestrzeniami ma na celu poruszenie emocji. D idź prowokować wszelkiego rodzaju pomysły. rodzaje uczuć, bez względu na to, jakie są (… czy mi się to podoba czy nie, nie obchodzi mnie to.
Z mojego osobistego punktu widzenia, architektura powinna dostarczać różnorodnych uczuć, być uważana za inspirującą i pożyteczną” .

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek