TAPIO ROSENIUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


TAPIO ROSENIUS

Produkty projektanta: tapio rosenius

TAPIO ROSENIUS jest założycielem i dyrektorem projektowym Lighting Design Collective i pozostaje w pełni zaangażowany we wszystkie aspekty projektów LDC. Pochodzący z Finlandii Tapio pracował w Wielkiej Brytanii od 1998 r. do marca 2009 r., kiedy założył LDC. Jest uznanym projektantem i artystą z ponad setką zrealizowanych projektów w 23 krajach w Europie, Afryce, Azji i na Bliskim Wschodzie. Jego praca ze światłem została doceniona licznymi nagrodami w dziedzinie projektowania oświetlenia, architektury i sztuki.
Tapio posiada tytuł magistra oświetlenia i oświetlenia uzyskany na UCL Bartlett University w Londynie oraz Medianomi w zakresie projektowania oświetlenia w Tampere School of Arts and Communication w Finlandii.
Regularnie wykłada na uczelniach, na targach i profesjonalnych konferencjach z zakresu projektowania oświetlenia dla środowiska zbudowanego. Pełnił funkcję wizytującego dyrektora akademickiego ds . zaawansowanego projektowania oświetlenia na Uniwersytecie ETSAM w Madrycie oraz członka zarządu i dyrektora ds. członkostwa Stowarzyszenia Profesjonalnych Projektantów Oświetlenia (PLDA).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek