SYLVIE MARÉCHAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 23 elementów

SYLVIE MARÉCHAL

Produkty projektanta: Sylvie Maréchal

Sylvie Maréchal, dyrektor generalny i partner Beau & Bien, to francuska projektantka z jednym głównym obszarem pracy: wymyślaniem codziennego życia w przyszłości. Po uzyskaniu dyplomu Business Administration postanawia rozpocząć edukację artystyczną i jednocześnie swoje doświadczenie zawodowe w środowisku kreatywnym Agencji Reklamowej. Szybko dołączyła do zespołu Galeries Lafayette Department Store, gdzie zajmuje się wieloma rodzajami rynków i artykułów, od mody po meble, od luksusu po rynek spożywczy.
10 lat później wyjechała do prestiżowej firmy Louis Vuitton, gdzie przebywała przez 5 lat dla nowego rodzaju doświadczeń, International and Luxury Business. W 2002 roku poznaje agencję AD HOC DESIGN i postanawia założyć z nimi firmę Beau & Bien, aby stworzyć nową koncepcję dekoracji z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i materiałów.
Jej pierwsza praca była poświęcona światłu. Dla niej światło ma sens, ale oświetlenie nie jest zmysłowe… kable są nieestetyczne i nieporęczne, ograniczając ich codzienne użytkowanie. Stała przed nią oczywista misja: myśleć o nowej sztuce żywego światła, bardziej emocjonalnej i znaczącej, wygodniejszej i bardziej ekologicznej… wnosząc zaawansowaną technologię w służbie ludzkiej przyjemności. Dlaczego lampa nie miałaby być jednocześnie emocjonalna i przyjazna środowisku, estetyczna i użyteczna? W 2004 roku wprowadzono pierwszą linię produktów, która wygląda jak księżyc: kolekcja „Smoon” jest pierwszą wśród bezprzewodowych „zielonych” lamp. Dzisiaj Beau & Bien jest punktem odniesienia dla zielonego, bezprzewodowego oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek