STUDIO OLGOJ CHORCHOJ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STUDIO OLGOJ CHORCHOJ

Produkty projektanta: Studio Olgoj Chorchoj

Pracownia powstała w 1990 roku podczas warsztatów Vitra Design Museum prowadzonych przez Denisa Santachiar. W tym czasie Michal Froněk (1966) i Jan Němeček (1963) studiowali na Akademii Sztuk Pięknych w Pradze. Ich pierwsze projekty obejmowały zaprojektowanie eksperymentalnych koncepcji siedzeń i wnętrz. Początkowo działalność Pracowni obejmowała szeroki zakres prac od gotowych obiektów wytwarzających światło, szklanych wazonów, zestawów porcelanowych i biżuterii tytanowej po projekty architektoniczne. W swoich projektach kładła nacisk na wykorzystanie technologii i naturalnych materiałów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek