STUDIO NATURAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STUDIO NATURAL

Produkty projektanta: Studio Natural

Studio Natural to agencja kreatywna założona przez Marco De Santi i Alessandro Paolettiego. Jako projektanci przemysłowi i graficy zdobyli bogate doświadczenie, od projektowania wystaw po projektowanie produktów poprzez komunikację graficzną i internetową.
Te różne sfery łączy wspólny korzeń, jakim jest projektowanie jako zastosowanie procesu twórczego.
Studio Natural wierzy w siłę profesjonalizmu i ideę, że każdy proces twórczy wymaga specjalnych umiejętności i ludzi.
Stworzenie zespołu skrojonego na miarę do każdej pracy, gdzie interakcja zapewnia sukces projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek