STUDIO NATURAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STUDIO NATURAL

Produkty projektanta: Studio Natural

Studio Natural to agencja kreatywna założona przez Marco De Santi i Alessandro Paolettiego. Jako projektanci przemysłowi i graficy zdobyli bogate doświadczenie, od projektowania wystaw po projektowanie produktów poprzez komunikację graficzną i internetową.
Te różne sfery łączy wspólny korzeń, jakim jest projektowanie jako zastosowanie procesu twórczego.
Studio Natural wierzy w siłę profesjonalizmu i ideę, że każdy proces twórczy wymaga specjalnych umiejętności i ludzi.
Stworzenie zespołu skrojonego na miarę do każdej pracy, gdzie interakcja zapewnia sukces projektu.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek