STUDIO MEMO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STUDIO MEMO

Produkty projektanta: Studio Memo

Podróż StudioMEMO rozpoczęła się w 2001 roku ciekawym zbieżnością ponad dziesięcioletniego doświadczenia prof. Roberto Tapinassi i wyjątkowa ekspresja architekta Maurizio Manzoniego.
Punktem spotkania tych dwóch projektów była decyzja o dążeniu do wspólnego projektu, który w sensowny sposób rozwiązywałby problemy w dzisiejszym życiu, dążenie do wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, mających na celu kontynuację typowej dla włoskiego logiki dobrego designu projekt, celowy i ugruntowany w badaniach. Działania pola Study były więc klasyczne (Architektura, wzornictwo przemysłowe, stoiska wystawiennicze itp.) i najściślej związane z komunikacją wizualną i formą artystyczną (a także stylizacją modową, aranżacją wnętrz, grafiką itp.).
Od początku Studium korzysta z wytrwałej i stałej współpracy projektanta Federico Visaniego, architekta Antonio Fary i prof. Elizabeth Benelli, poświęcona badaniom i nauczaniu w świecie mody. Z biegiem czasu łuk. Tizzani Emanuela i projektantka Cristina Cani powiązali Studium. StudioMEMO jest otwarte na nieustanne poszukiwanie dialogu i współpracy ludzi o zróżnicowanej wiedzy i profesjonalizmie. Na tym tle Studium jest potrzebne, aby zaspokoić wszystkie potrzeby podczas normalnego procesu planowania, opierając się na grupie prototypów, a konsultanci techniczni zawsze są w stanie rozwiązać problemy z weryfikacją i projektowaniem rozwoju podkreślając, że ważną cechą jest otwartość na konstruktywny i uczciwy dialog między różnymi komponentami wewnętrznymi i współpracownikami zewnętrznymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek