STUDIO LUCCHI & BISERNI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STUDIO LUCCHI & BISERNI

Produkty projektanta: Studio Lucchi & Biserni

Studio Lucchi & Biserni zostało założone w 1998 roku przez architektów Alexandra Lucchi i Cristiano Biserni, a dziś zatrudnia profesjonalistów, w tym architektów, projektantów, oferujących wiedzę z zakresu projektowania, zarządzania budową, zarządzania budową i zarządzania artystycznego.
są firmy takie jak Mandarina Duck, Labocos Wella, Procter & Gamble, Martinelli Luce, Cappellini, Poltrona Frau, Cassina,
Gibamshops, Iron Trades, z którymi współpracuje na bieżąco przy projektowaniu powierzchnie handlowe i rzemieślnicze, stoiska handlowe, ozdoby i projekty.
W 2002 roku projekt systemu oświetleniowego dla Martinelli Luce di Lucca został wybrany do nagrody Compasso d'oro, International Design Award.
Od 2000 roku firma pracuje nieprzerwanie w oparciu o trybunał Forlì jako Konsultanci Techniczni Urzędu (CTU), Alessandro Lucchi i Cristiano Biserni udzielają porad technicznych lub wycen majątkowych do celów egzekucji cywilnej lub majątkowej. eum, opiekując się kilkoma wystawami, m.in.: Menzocchi Francesco, Felice Giani, Biblioteka Narodowa Francji, Pochwała Dowodu, Palmezzano, Silvestro Lega, Guido Cagnacci, Maceo, Sztuka Reklamy, Nauka i Technika, Gio 'Ponti, Antonio Canova, Flower Show , Natura i symbol od sześciuset do Van Gogha, Melozza da Forli między Piero della Francesca i Raphaelem
Studium wraz z architektem Jean Michel Wilmotte z Paryża było projektantem Kompleksu Przygotowawczego San Domenico Muzeum zawsze razem z francuskim architektem wygrał konkurs na renowację obecnej lokalizacji „Palazzo del Merenda” w Galerii Sztuki i Bibliotece Miasta Forlì, którego wstępny projekt przedstawiał jak najwięcej.
Wśród jego ostatnich osiągnięć jest restauracja Pałacu Marchesi (dzisiejsza siedziba biskupa), restauracja promenady kościelnej, rekonstrukcja zabytkowej firmy Baschieri & Pellagri w Bolonii, y sala wystawowa w starożytności Cysterna Skał Bertinoro, budowa centrum handlowego w Forlì MegaStore zasili około 3 000 mkw.
Architekci i projektanci współpracują z Lucchi & Biserni, m.in. Michele De Lucchi, Michael Young, Marcel Wanders, JM Wilmotte, Angelo Micheli, Ulysses Sunsets, Arch Stefano Stanghellini i arch. Iginio Rossi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek