STUDIO KLUIF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Klosz
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Studio Kluif
  • Producent: Fatboy
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 17.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

STUDIO KLUIF

Produkty projektanta: Studio Kluif

Studio Kluif: nie jest to domyślna nazwa, brak standardowego projektu. Twardy, bez bzdur, zdeterminowany, z nutką humoru. Typowy Kluif. Wiele się zmieniło od jej powstania w 1999 roku, ale fundacja nie zmieniła się na przestrzeni lat. Na przykład założyciele Paul Roeters i Jeroen Hoedjes nadal odpowiadają za zespół 12 projektantów i personel pomocniczy. W Kluif nie ma kierowników projektów ani kierowników księgowości, wystarczy skontaktować się z jednym z naszych projektantów. Studio Kluif skupia się na pełnym zakresie wzornictwa. Projektowanie opakowań, strategia kreatywna i projektowanie tożsamości to podstawa, na której pracujemy. Zawsze z tą samą mentalnością i metodami, ale nigdy z takimi samymi rezultatami. Każdy projekt ma swój własny cel. Wymaga to wyjątkowego podejścia, w którym „piękno” jest aspiracją, ale nigdy początkiem. Design to komunikacja, przekaz wykracza poza formę, a nie na odwrót. W świecie komunikacji nic nie jest samotne. Logo nie jest strategią marki. Corporate Identity opowiada większą historię. W dzisiejszym społeczeństwie z jego wizualnym bombardowaniem nic nie działa bez jasnej, rozpoznawalnej podstawy. Nie ciasny ani ograniczony, ale taki, który daje jasność. Wszystkie wypowiedzi, jakkolwiek zróżnicowane, nakładają się na siebie i tworzą część większej, rozpoznawalnej całości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek