STUDIO KLASS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STUDIO KLASS

Produkty projektanta: Studio Klass

Po ukończeniu IED European School of Design w Mediolanie, Marco Maturo i Alessio Roscini założyli w 2009 roku Studio Klass, studio wzornictwa przemysłowego, które zajmuje się głównie projektowaniem mebli, oświetlenia i produktów.
Ich praca zaczyna się od analizy status quo, badania konkretnych wymagań i tworzenia nietypowych rozwiązań. Podważając archetypową koncepcję przedmiotu, ich produkty zapraszają obserwatora do oceny rzeczywistości z nowego punktu widzenia.
Obecnie uczą w IED European School of Design w Mediolanie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek