STUDIO DEFORM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

STUDIO DEFORM

Produkty projektanta: Studio deFORM

Studio deFORM zostało założone przez Jakuba Pollága i Václava Mlynářa w 2011 roku podczas studiów na Akademii Sztuk Pięknych, Architektury i Projektowania w Pradze oraz Royal College of Art w Londynie. Reprezentują nowe pokolenie młodych, dynamicznych projektantów z dużym międzynarodowym doświadczeniem i wizją. Ich studio z siedzibą w Pradze koncentruje się na projektowaniu produktów, architekturze i kreatywnej reklamie, i zdobyło uwagę i pochwały znanych klientów, takich jak między innymi Nike, Heineken i Dupont. Studio deFORM, dwukrotny zdobywca prestiżowej nagrody ELLE Decor International Design Award, jest obecnie dyrektorem kreatywnym renomowanego czeskiego producenta szkła i oświetlenia Bomma. Niedawno Pollág i Mlynář założyli siostrzaną firmę MONUMENT Office, która zajmuje się projektowaniem sklepów, stoisk wystawowych i kreatywną reklamą.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek