STUDIO AMEBE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Studio Amebe
  • Producent: Seletti
  • Materiał: Żywica
  • Materiał: Materiał syntetyczny
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 1300.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

STUDIO AMEBE

Produkty projektanta: Studio AMeBE

Studio AMeBE to włoskie niezależne studio projektowe założone w 2008 roku przez Alessandrę Mantovani i Eleonorę Barbareschi. Studio zajmuje się projektowaniem, na przemian dostarczając bardziej konwencjonalne projekty, konsultując i edukując, eksperymentując z nowymi wyrażeniami, które przybierają formę za pośrednictwem różnych mediów. Łącząc takie cechy, jak znajomość włoskiego stylu i designu, ciekawość, swoboda i wrażliwość myśli i technik, studio jest w stanie dostarczyć szyte na miarę innowacyjne rozwiązania dla każdej potrzeby projektowej. Poza rozwiązywaniem istniejących problemów za pomocą produktów, systemów lub doświadczeń (fizycznych lub wirtualnych), intencją Studio AMeBE jest „rodzić” pomysły, które mogą generować pytania podczas tworzenia projektów, które cieszą ludzkim życiem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek