STUDIO 63

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 26 elementów

STUDIO 63

Produkty projektanta: Studio 63

Studio 63 to międzynarodowe biuro architektoniczno-projektowe działające w sektorze architektonicznym, handlowym, hotelowym i mieszkaniowym.
Zajmuje się również projektowaniem produktów, art-direction, doradztwem artystycznym i projektowym dla firm meblarskich i modowych.
Studio 63, zlokalizowane w centrum Florencji, oficjalnie narodziło się w 1998 roku, a zainaugurowało nowojorskie biuro w 2003 roku; otworzyło biuro w Hongkongu w 2004 roku, a w Szanghaju w 2007 roku.
Studio63 działa w ponad 25 krajach na całym świecie, dbając o każdy aspekt swoich projektów, od opracowania koncepcji po zarządzanie projektami, zwracając szczególną uwagę na szczegółowość, kształt i styl. Obecnie centrala we Florencji może pochwalić się współpracą operacyjną w Dubaju, Szanghaju i Kuwejcie.
Międzynarodowa celebrytka, która została osiągnięta w 2000 roku dzięki wygraniu konkursu koncepcji Miss Sixty, prowadziła pracę studyjną w branży retail z różnymi i prestiżowymi markami z branży retail i hotelarstwa, od opracowania koncepcji po zarządzanie projektami.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek