STEPHEN BURKS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


STEPHEN BURKS

Produkty projektanta: Stephen Burks

Stephen Burks to jeden z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich projektantów przemysłowych swojego pokolenia. On i jego nowojorskie studio Readymade Projects byli odpowiedzialni za kreatywne przywództwo i wzornictwo przemysłowe w projektach, od wnętrz detalicznych i wydarzeń po opakowania, produkty konsumenckie, oświetlenie, meble i akcesoria domowe. Opracował innowacyjne koncepcje dla renomowanych międzynarodowych marek i kontynuuje swoje zaangażowanie w zrównoważony design w krajach rozwijających się. Stephen studiował architekturę w Illinois Institute of Technology and Product Design w IIT'S Institute of Design, a także uczęszczał do Graduate School of Architecture na Columbia University. Zasiadał w radzie trendów na Targach Meblowych w Kolonii i jest laureatem Professional Achievement Award Illinois Institute of Technology, A&W award, Architektur & Wohnen Audi Mentor Prize oraz Target Fellowship United States Artist Grant.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek