STEPHANE LEBRUN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 20 elementów

STEPHANE LEBRUN

Produkty projektanta: Stephane Lebrun

Urodzony w Belgii w 1973 roku, jego wykształcenie w zakresie stolarki i architektury umożliwia mu budowanie mebli i projektów, które projektuje. To wyjątkowe podejście otworzyło drzwi do prestiżowych miejsc, takich jak Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Brukseli, Manneken-Pis i Belgijskie Muzeum Haftu.
Projektant Stéphane Lebrun czerpał inspirację z projektowania bambusowych struktur w swojej linii Nao Mai podczas swoich podróży po Azji.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek